Süryani Büyüsü Neden Yapılır

Süryani Büyüsü Neden Yapılır ; Bir kimsenin size rahatsızlık verdiğini, yada birinin acı çekmesini kederlenmesini istediğiniz için yapılan kara büyülerdendir. Bu Süryani büyüsünü intikam almak içinde yaptıranlar mevcut. Süryani büyüsünün asıl hedefi kişiyi kontrol altına almak ve stabil hayat durumunu bozmaktır.

Süryani Büyüsü Neden Yapılır

Süryani Büyüsü Başka Şeyler için Yapılırmı?

Hayat durumunu bozduğunuz kişi elbette sizin istediğiniz gibi acı çekecek ve hayatı kederle geçmeye başlayacaktır. Büyünün başka amaçlarla da yapıldığı bilinmekte, özellikle ayırma, soğutma, Uzaktan Bağlama, tiksindirme büyüsü olarak ta yapılmaktadır.

Uzaklaştırma ve İlişki Bozma Üzerinde Etkilimi?

Kişi veya kişileri hayatınızdan kendinizden uzaklaştırmak için Süryani Büyüsü Neden Yapılır sorusuna en net cevap bu büyü olacaktır. İstemediğiniz, size zarar vermek isteyen, nefret ettiğiniz varlıkları rahatlıkla bu büyü ile uzaklaştırabilirsiniz.

Gerçek Medyumlardan destek alarak onların yönlendirmeleri ile bu büyünün durumunu ve etkisini deneyimlemiş olan bir sürü insan vardır. Bu insanlar yaşadıkları anıları ve durumları yazıya dökerek diğer insanlarında buldukları çözümlerden yararlanmalarını isterler.

Hayatımızda elbette çözülemeyen konulara çözüm bulduğumuzda bu durumları ve çözümleri diğer insanlarla paylaşmalıyız ki, zarar görmüş ve kötü durumda kurtulamayan insanlara yol olalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*