Süryani Büyüsü Evde Yapılırmı

Süryani Büyüsü Evde Yapılır mı Asla Yapmayın! Neden Asla Yapmayın! Bu tür büyüler kara büyülerdir. Yapacağınız yada söyleyeceğiniz bir büyü söz bazı şeytani varlıkların sizin üzerinizde hakimiyet kurmasına sebep olabilir. Aslında hiçbir büyü evde yapılmaz. Bu tür işleri medyumlara yada büyücülere yaptırmak gereklidir.

Süryani Büyüsü Evde Yapılırmı

Süryani Büyüsü Neden Evde Yapılmaz

Süryani büyüsü yanlış yapıldığında yada yapılırken kullanılan sözler yanlış söylenirse tıpkı Kötü Ruh filmindeki gibi şeytani varlıklara evinize gelmesi için davet göndermiş olursunuz. Bu davet onların ilgisini çeker çünkü kötü varlıklar bunlar insanda olsa ruhunuzu sömürmek ve sizi iyi hissettirmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Şeytani Varlıklar Bize Nasıl Zarar Verir?

Onların sizin üzerinizde yaratacağı tahribat hiçbir hekim doktor tarafından düzeltilemez sonuçlara sebep olacaktır. Her yerde o varlıklardan mevcuttur. Tıpkı cinler gibi, onlarında aralarında kötüleri, iyileri mevcuttur. Fakat ne olursa olsun bir büyü yapılacaksa bunu bu işin ehline yaptırmak gereklidir.

Süryani büyüsü evde yapılır mı diye bir sürü yorum sahipleri bu tür soruları sorduklarını gördük. Gerçek Yanıt kesinlikle Süryani Büyüsü (Kara Büyüler) evde yapılamaz. Varlıklar musallatı çok kötü olur ve artık kesinlikle kendinize sağlam gerçek bir medyum yada hoca bulmanız gerekebilir. Bu durumu şöyle tarif edecek olursak, sürmeyi bilmediğiniz bir arabaya binmek ve son sürat yolda gidebilmek gibi bir şeydir. Sonuçlarını tahmin bile edemezsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*