Süryani Büyüsü Bozulurmu

Süryani Büyüsü Bozulur mu? Her büyü gibi elbette Süryani büyüsü de bozulur. Fakat büyülerin bozulma şekilleri ile aralarında farklar bulunmaktadır. Kara Büyüler kolay bozulmayan büyülerdir.

Süryani Büyüsü Bozulurmu

Neden Süryani Büyüsü Zor Bozulur?

Kara Büyüler de kullanılan malzemeler farklıdır ve her medyum hoca farklı malzeme kullanmaktadırlar. Bir medyumun yaptığı kara büyüyü, başka bir medyum hemen bozamaz. Eğer kara büyü bozulacaksa hangi medyum ile temasa geçtiyseniz o medyumdan bu büyünün kaldırılmasını isteyin.

Medyum büyüyü kaldırdığında kişi eski haline geri dönecek ve üzerinden tonlarca yük kalkmış gibi kendini hafif hissedecektir. Fakat bu büyüyü yapan kişi medyum bulunamadıysa iş yeni bir medyum arayışına girmenize yol çıkartacaktır. Bu medyumun işi oldukça zor ve vahimdir.

Başka Medyum Süryani Büyüyü Kaldırabilir mi?

Başka medyum şayet bu büyüyü kaldırmayı kabul etmiş ise gerçekten şanslısınız. Çünkü şeytani varlıklarla uğraşmak zorunda kalacak ve üzerine ağırlık verilecektir. Bu kaldırma işlemi bir ay sürebilir fakat titizlik ve itina ile malzemelerin hazırlanması gerektiğinden işlem uzun sürecektir.

Ama kesinlikle Süryani Büyüsü bozulur mu dersek evet kesinlikle bozulacaktır. Umarız böyle bir büyünün tesiri altına tamamen girmeden medyum yada hocalarla temasa geçebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*