Gerçek Medyum

Gerçek Medyum dediğimizde aklımıza doğa üstü güçleri bulunan, geleceği göre, kişinin gelecekteki ve şuanda olacaklardan haber veren farklı bir insan gibi gelmektedir. Halbuki onlarda sizin, bizim gibi sıradan insanlardır.

Gerçek Medyum

Gerçek Medyumlar Nasıl Bilinir?

Sadece onları bizden ayıran özellikleri öngörülü olmalarıdır. Öngörülü olmak bir şeyleri önceden şuandaki duruma göre hissedip yorumlamak ve ön sezinin kuvvetli olması demektir. Gerçek Medyum bu vasfı taşır ve olan durumlara göre ileriye dönük bir takım yorumlar yaparak sizi yönlendirir.

Bu medyumlar yada hocalar şayet kendini bu ilme vermiş ve kendini geliştirmeyi yol bilmişlerse bir büyücüden daha çok şeyler yapabilmektedirler. İnsanlar hayatlarında yaptıkları yanlışları yada gördükleri yanlışı düzeltmeleri için türlü yollara başvururlar. Dini açıdan etik olmayan bu büyü işine de durumun en çaresizleri baş vurmaktadırlar.

Gerçek Medyum ile Görüşme

Başvurmuş olduğunuz medyum iyi niyetli ve durumlara karşı inisiyatifli bir kişiliğe sahipse çok şanslısınız demektir. Bazı medyumlar size akıl veya yönlendirme yapmadan hemen büyü yapar ve konuyu uzatmadan sizi durumdan uzaklaştırırlar. Gerçek Medyum ise sizi önce tanır, durumunuzu öğrenir, ne yapılacağı konusunda karar verir ve sizinle paylaşır. Bazen büyü yapmasına bile gerek bırakmayan medyumlar vardır. Umarım sizde böyle bir gerçek medyumlar ile karşılaşır ve durumunuzu en kısa sürede çözersiniz.

Gerçek medyum  nitelikleri kanıtlanmış ve tecrübeleri ile ün salmış en iyi medyumlar ile çalışmak sonuç için mükemmel bir eylemdir.

Bilhassa ehemmiyetli büyü uygulamaları için doğru medyumlar ile çalışmanın ne kadar ehemmiyetli olduğunu bilmeyen kişiler çoğunlukla yaptıkları yanlış  seçimler ile mağdur olmaktan kurtulamamaktadırlar. Bunu engellemek  için evvela yapılacak olan uygulama ile ilgili kendini ispat etmiş kişiler ile iletişime geçmektir.

etkilibuyuler.com

Bu evreden yeteri kadar  dikkatli  olan herkes kısa vakitte emeline erişebilmekte ve istediği tüm uygulamaları güven içinde yaptırabilmektedir. 

Gerçek medyum her şeyden önce ne kadar temkinli kişilerdir. Bir meslek icra ettiklerinin farkındadadırlar. Bu sebeple kendilerine güvenen kişileri hayal kırıklığına uğratmamak için ellerinden geleni yapan kişilerdir.

Bu konuda kendilerini kanıtlamışlardır. İnsanların bu kişilere kolay bir şekilde erişebilmeleri de büyük bir bahttır.

Sahip oldukları bir hayli değişik özellik ile sıradan insanlardan farklı karakterlerdir. Gerçek medyumlar, bilhassa günlük hayat tarzları ile de dikkatleri üzerlerine  çekerler.

etkilibuyuler.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*